rajkowski-mckey-dudek-durer

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Was z propozycją finansowego wsparcia naszej bezprecedensowej inicjatywy artystycznej. Jest nią planowane wydanie muzycznego albumu DVD pt.
REZONANS 5 ŻYWIOŁÓW – DUDEK-DÜRER, MCKEY, RAJKOWSKI
z naszymi autorskimi realizacjami audiowizualnymi.

Od kilkudziesięciu lat współpracujemy i tworzymy razem wydarzenia multimedialne, które znalazły się m.in. na Forum Wynalazków 2008, POLCON 2012, Karkonowski Festiwal Światła 2013. Kolejnym etapem naszej artystycznej współpracy będzie wydanie płyty DVD, przy użyciu najwyższego standardu technologicznego zarówno od strony muzycznej jak i filmowej. Nasz projekt to nie rodzaj krótkich teledysków, ale indywidualne kompozycje połączone z efektami audiowizualnymi, nawiązujący do takich gatunków jak: metatransambient, el-muzyka, rozszerzona wokalistyka alikwotowa. W oparciu o najnowsze technologie animacji 3D, cyfrowego wideo i dźwięku, powstanie impresyjny performance, które zabierze publiczność w fascynującą, dwu – godzinną podróż wewnętrznych doświadczeń.

Filozoficzna koncepcja Pięciu Żywiołów znalazła stałe miejsce w kulturze europejskiej, chińskiej, japońskiej i hinduskiej. Dla nas jest ona inspiracją do wyrażenia indywidualnych impresji i refleksji co do współczesnej rzeczywistości. Każdy z twórców czerpie inspirację z jednego z metafizycznych żywiołów: Powietrze, Woda, Ogień. Kolejne żywioły Ziemia i Eter realizowane są wspólnie. Wizja Albumu zakłada synergię twórców i przenikanie się energii żywiołów poprzez muzykę, dźwięk i obraz.

Sponsorzy naszego projektu zostaną uhonorowani – szczegóły TUTAJ

Z góry dziękujemy za wsparcie naszego projektu!